SOLO
Cenník 2023   Katalóg   Návody a náhradné diely   Predajcovia   Kontakt   Nákupný košík
NEXIM s.r.o. - Distribútor SOLO pre SR

Mechanické chrbtové postrekovače

SOLO 424 NOVA

SOLO 473 D

SOLO 425  - CLASSIC, COMFORT, PRO

SOLO 475  -  CLASSIC, COMFORT

SOLO 435  -  CLASSIC

Výkonné kompaktné tlakové postrekovače so širokou škálou nádrží a čerpadiel sú najlepším predpokladom na zvládnutie presného dávkovania pri ochranných postrekoch rastlín. Veľké plniace otvory na pohodlné plnenie nádoby a pumpy s hladkým chodom umožňujú ľahkú a príjemnú prácu.   

Minimum času stráveného pri údržbe, veľký výkon, rovnomerná a nenáročná aplikácia postrekovej zmesi a nízka hmotnosť dosiahnutá použitím kvalitných plastov stabilizovaných voči UV žiareniu sú hlavnými dôvodmi celosvetovej obľúbenosti týchto robustných a trvácnych tlakových postrekovačov. So správnym príslušenstvom zvládnu prácu aj v neobvyklých podmienkach.                                                                                                                                                       

Rozdiel medzi piestovým a membránovým čerpadlom – iba v type pumpy tlakovania teda pre bežného užívateľa žiadny – viď obrázky:

     Piestové čerpadlo                                               Membránové čerpadlo         

        

 

 424  NOVA - chrbtový postrekovač
424 NOVA - chrbtový postrekovač

424////

CHRBTOVÝ POSTREKOVAČ 16L – 424 NOVA

Lacný. Praktický. Rôzne štyri atribúty, ktoré najlepšie vystihujú nový batohový postrekovač SOLO 424 NOVA. Je to spoľahlivý, praktický a pohodlný postrekovač na chrbát s jednoduchou konštrukciou a základným vybavením pre intenzívne používanie. Páka čerpadla môže byť použitá vpravo alebo vľavo. Ľahkosť materiálu a jeho odolnosť sú len dva dobré dôvody, prečo si vybrať postrekovač na chrbát SOLO 424 Nova.

Cena: 99,00 €
podrobnosti >>>

473 D CLASSIC chrbtový postrekovač
473 D CLASSIC chrbtový postrekovač

473 D////

CHrbtový POSTREKOVAČ 10L - 473 D CLASSIC

Chrbtový postrekovač SOLO 473 D Classic je robustný, malý chrbtový postrekovač pre súkromné ​​použitie a pre príležitostné použitie v profesionálnom prostredí. Má pohodlne polstrované ramenné popruhy a membránovú pumpu, ktorá je vhodná pre abrazívne (suspenzie) a mierne viskóznejšie médiá a pri práci v oblasti skôr nižších tlakov.

Cena: 116,90 €
podrobnosti >>>

425 CLASSIC chrbtový postrekovač
425 CLASSIC chrbtový postrekovač

425 CLASSIC////

CHRBTOVÝ POSTREKOVAČ 15L – 425 CLASSIC

Chrbtový postrekovač SOLO 425 Classic je robustný batohový postrekovač pre súkromné ​​použitie a pre príležitostné použitie v profesionálnom prostredí. Má pohodlne polstrované ramenné popruhy a piestovú pumpu, ktorá je predurčená pre vyšší tlak a nízkoviskózne (riedke) prostriedky.

Cena: 134,90 €
podrobnosti >>>

475 CLASSIC chrbtový postrekovač
475 CLASSIC chrbtový postrekovač

475 CLASSIC////

CHRBTOVÝ POSTREKOVAČ 15L – 475 CLASSIC

Chrbtový postrekovač SOLO 475 Classic je robustný batohový postrekovač pre súkromné ​​použitie a pre príležitostné použitie v profesionálnom prostredí. Má pohodlne polstrované ramenné popruhy a membránovú pumpu, ktorá je vhodná pre abrazívne (suspenzie) a viskózne médiá a pri práci v nižšom rozsahu tlaku.

Cena: 137,90 €
podrobnosti >>>

435 CLASSIC chrbtový postrekovač
435 CLASSIC chrbtový postrekovač

435 CLASSIC////

CHRBTOVÝ POSTREKOVAČ 20L – 435 CLASSIC

Chrbtový postrekovač SOLO 435 Classic je robustný batohový postrekovač pre súkromné ​​použitie a pre príležitostné použitie v profesionálnom prostredí. Má pohodlne polstrované ramenné popruhy a piestovú pumpu, ktorá je predurčená pre vyšší tlak a nízkoviskózne (riedke) prostriedky.

Cena: 169,90 €
podrobnosti >>>

425 COMFORT chrbtový postrekovač
425 COMFORT chrbtový postrekovač

425 COMFORT////

CHRBTOVÝ POSTREKOVAČ 15L – 425 COMFORT

Chrbtový postrekovač SOLO 425 Comfort je robustný chrbtový postrekovač pre intenzívnejšie súkromné ​​použitie a pre občasné použitie v profesionálnom prostredí. Má pohodlne polstrované ramenné popruhy a piestovú pumpu, ktorá je predurčená pre vyšší tlak a nízkoviskózne (riedke) prostriedky. S veľkou sklopnou rukoväťou na prenášanie, integrovaným držiakom násady a nastaviteľnou pákou pumpy pre ergonomické ovládanie.

 

Cena: 178,90 €
podrobnosti >>>

475 COMFORT chrbtový postrekovač
475 COMFORT chrbtový postrekovač

475 COMFORT////

CHrbtový POSTREKOVAČ 15L – 475 COMFORT

Chrbtový postrekovač SOLO 475 Comfort je robustný batohový postrekovač pre intenzívnejšie súkromné ​​použitie a pre občasné použitie v profesionálnom prostredí. Má pohodlne polstrované ramenné popruhy a membránovú pumpu.

Cena: 183,90 €
podrobnosti >>>

425 PRO chrbtový postrekovač
425 PRO chrbtový postrekovač

425 PRO////

48249 //425 PRO VITON rukoväľ

CHRBTOVÝ POSTREKOVAČ 15L – 425 PRO

Chrbtový  postrekovač SOLO 425 Pro je robustný batohový postrekovač pre intenzívnejšie a pravidelnejšie použitie v profesionálnom prostredí. Zariadenie s piestovou pumpou má pohodlný nosný systém s bedrovým pásom. S veľkou sklopnou rukoväťou na prenášanie, integrovaným držiakom na tyč a nastaviteľnou pákou pumpy, dvoma mosadznými tryskami, manometrom, ultraľahkou karbónovou teleskopickou trubicou 50-90 cm.

Cena: 219,90 €
podrobnosti >>>

 

 


Ceny sú uvádzané vrátane DPH.Nemecký výrobca
s viac ako 70 ročnou tradíciou na svetovom trhu

Výrobca si vyhradzuje právo zmeny ceny, technických parametrov či ďalších skutočností bez predchádzajúceho upozornenia

TOPlist