SOLO
Cenník   Katalóg   Návody a náhradné diely   Predajcovia   Kontakt   Nákupný košík
NEXIM s.r.o. - Distribútor SOLO pre SR

Chrbtové motorové postrekovače

SOLO 434 / SOLO 433 H

 

Vysokotlakový postrekovač SOLO 433 s objemom nádrže 20 l pracuje pri regulovateľnom tlaku 30 barov, vďaka čomu vyprodukuje ten najjemnejší poprašok aj vo väčších výškach. Profesionálny užívatelia majú vďaka modelu 433 možnosť pracovať s inteligentným motorovým chrbtovým postrekovačom. Novo vyvinutý motor SOLO produkujúci minimum emisií je poháňaný moderným membránovým čerpadlom a k jeho výbave patrí systém rýchleho štartu.

434 vysokotlakový motorový postrekovač - už nedostupný
434 vysokotlakový motorový postrekovač - už nedostupný

SOLO 434

 

Pre použitie či už v sadoch pri vyšších stromoch a kríkoch, v poľnohospodárstve alebo v 

profesionálnom záhradníctve a na terénne úpravy.

Vysokotlakový postrekovač 434 dosahuje vysoký výkon so svojím silným SOLO 2-taktným motorom. Nastaviteľný pracovný tlak dvojitého piestového čerpadla dodáva tlak až do 20 barov, ktorý je schopný vyprodukovať vysoko do výšok ten najjemnejší poprašok konštantným prúdom výstupu rýchlosťou až 1,9 l / min. Veľká nádrž s 18 litrovým obsahom umožňuje pracovať dlhú dobu bez toho, aby bolo potrebné dopĺňanie postrekovej látky. Praktická prípojka na spodnej strane nádrže umožňuje úplné vypustenie zbytkovej kvapaliny. Súčasťou dodávky k tomuto modelu je vysokokvalitná dvojitá tryska s oceľovými diskami z nerezovej ocele, postreková 50 cm hliníková trubica,  stabilná a obzvlášť ľahká, ktorá sa montuje na pevnú rýchloupínaciu rukoväť. Umožňuje nastavenie správneho tlaku  pre všetky aplikácie, a môže byť nahradená predlžovacími trubicami s kompletného sortimentu príslušenstva pre model 434. Účinnosť a univerzálnosť tohto vysokotlakového postrekovača sa zvyšuje použitím správneho príslušenstva.

Cena: 499,00 €
podrobnosti >>>

433 H vysokotlakový motorový postrekovač
433 H vysokotlakový motorový postrekovač

SOLO 433 H

Tento model vysokotlakového postrekovača SOLO s objemom nádrže 20 l pracuje pri regulovateľnom tlaku 30 barov, vďaka čomu vyprodukuje ten najjemnejší poprašok aj vo väčších výškach.

Výkonný motor SOLO má vysoký výkon a pri 30 baroch za pomoci piestového čerpadla s dvojitým zdvihom dosahuje prietok postrekovej zmesi až 2 l / min. Praktické odtokové hrdlo zabezpečuje úplne vyprázdnenie zvyškovej tekutiny. Prístroj disponuje postrekovacou trubicou z ušľachtilej ocele dlhou 60 cm a manometrom na kontrolu tlaku pri prevádzke, umiestneným na mohutnej rukoväti s rýchlo uzáverom.
Dodávaný je s kvalitnou dvojitou rozprašovacou tryskou s plochým lúčom s tryskovou platničkou z ušľachtilej ocele. Výkon a reálne schopnosti tohto motorového tlakového postrekovača sa naplno prejavia až v spolupráci so správnym príslušenstvom.

 

Cena: 699,00 €
podrobnosti >>>


Ceny sú uvádzané vrátane DPH.Nemecký výrobca
s viac ako 70 ročnou tradíciou na svetovom trhu

Výrobca si vyhradzuje právo zmeny ceny, technických parametrov či ďalších skutočností bez predchádzajúceho upozornenia

TOPlist