SOLO
Cenník 2023   Katalóg   Návody a náhradné diely   Predajcovia   Kontakt   Nákupný košík
NEXIM s.r.o. - Distribútor SOLO pre SR
  SOLO CLEANLine postrekovače · 301/303 FA Ručný tlakový postrekovač penový s objemom 1,25 l

301/303 FA Ručný tlakový postrekovač penový s objemom 1,25 l

301 FA / 303 FA CLEANLine  - FKM////

varioFOAM////

PENOVÝ ROZPRAŠOVAČ 1,25L, PH 1-7 - 303 FA

Penový postrekovač SOLO 303 FA – Zapuzdrené čerpadlo chráni prvky čerpadla pred vypúšťanou chemicky aktívnou čistiacou kvapalinou a zaisťuje tak dlhú životnosťInformácie o produkte "Penový postrekovač 1,25L, hodnota pH 1-7 - 303 FA"

SOLO CLEANLine sa pevne etablovala pre všetky práce v oblasti čistenia a dezinfekcie. Teraz však nastal čas, aby sme urobili niečo dobré ešte lepšie. S rokom výroby 2022 nesú všetky produkty CLEANLine bez výnimky pečať kvality „MADE IN GERMANY“, nie len „engineered in GERMANY“. To znamená, že sa vyrába v Sindelfingen podľa najvyšších štandardov kvality, s krátkymi prepravnými trasami a všetko je veľmi šetrné k životnému prostrediu. Ale to nie je všetko: Účinnosť čerpadla sa opäť výrazne zvýšila. Pre užívateľa to znamená, že môže dávkovať viac tekutiny s výrazne menším počtom zdvihov pumpy. Pocitovo bola prepracovaná aj celá rukoväť a čerpadlová jednotka. K novej pumpe sa teda pripája ergonomicky optimálne tvarovaný držiak a ovládacia rukoväť. Táto efektivita práce v kombinácii so známymi výhodami SOLO CLEANLine robí čistiacu sériu ešte atraktívnejšou. Nová, nastaviteľná univerzálna tryska zaisťuje výrazne vyváženejší rozprašovací a rozprašovací vzor a dá sa ešte presnejšie prispôsobiť aplikácii.

 • Ručné tlakové a penové postrekovače CLEANLine majú veľké, pohodlné a obzvlášť ergonomicky navrhnuté ovládacie prvky. Rukoväť v novom dizajne: Maximálna pracovná ergonómia vďaka špeciálnemu dizajnu rukoväte, ktorá sa veľmi pohodlne drží. Na prepnutie z kontinuálneho striekania na selektívne striekanie počas práce možno použiť uzamykací posúvač. 
 • Der Behälter mit den drei Standfüßen besteht aus sehr stabilem, gegen UV-Strahlung resistentem Polyethylen. Über eine große Einfüllöffnung lassen sich Reinigungs- mittel bequem und sicher einfüllen. Der Füllstand ist über eine Füllstandsmarkierung im halbtransparenten Material gut ablesbar. 
 • Die gekapselte Pumpe schirmt die Pumpenelemente von der auszubringenden chemisch aktiven Reinigungsflüssigkeit ab und sorgt so für eine lange Lebensdauer. Mit der effizienten Pumpe kann man kräfteschonend einen Betriebsdruck von bis zu 3 bar erreichen, der ausreichend lange Arbeitsintervalle ermöglicht. 
 • Über ein Sicherheitsventil lässt sich der Behälterüberdruck zur Behälterentleerung, zum Nachfüllen oder Reinigen abbauen. Ein Druck über 3 bar wird automatisch über dieses Ventil abgebaut. 
 • Hochwertige FKM-Dichtungen (A-Modelle) bzw. EPDM-Dichtungen (B-Modelle) sorgen für eine hohe Chemikalienresistenz von Reinigern im sauren bzw. alkalischen pH-Bereich 
 • Über die neue verstellbare Hohlkegeldüse lässt sich sowohl die Sprühmenge und das Spritzbild einstellen. 
 • Priehradka na kartu integrovaná v rozprašovacej hlave na označenie obsahu nádobky na bočnej strane rozprašovacej hlavy. Mediálne karty, na ktoré je možné písať na identifikáciu obsahu a oblasti použitia, sú dodávané s produktom ako 4-násobné karty, každá s 1 farebným pruhom (modrý / žltý / červený / zelený), ktorý je pri čistení priradený identifikovať oblasti, ktoré sa majú čistiť. Červená pre „sanitárne priestory WC“, žltá pre „ostatné sanitárne priestory“ (dlaždice, zrkadlá, drez), zelená pre povrchy kuchyne/reštaurácie, ale aj pre povrchy určené na dezinfekciu, modrá pre vybavenie priestorov, ako sú obytné a pracovné priestory, kancelársky nábytok. 

VLASTNOSTI PRODUKTU

 • Nová nastaviteľná univerzálna tryska
 • Automatický poistný ventil
 • Hlava pumpy s držiakom karty
 • Plne zapuzdrená čerpacia jednotka
 • Stabilnejší gombík čerpadla
 • Pohodlná uvoľňovacia páka
 • Aretačný posúvač pre funkciu nepretržitého striekania
 • 100% vyrobené v Nemecku
 • Zlepšený pocit
 • Ergonomická rukoväť a ovládacia rukoväť

301/303 FA Ručný tlakový postrekovač penový s objemom 1,25 l
301/303 FA Ručný tlakový postrekovač penový s objemom 1,25 l
Cena s DPH: 29,90 €

Počet: ks  
aplikáciečistenie/dezinfekcia
vstrekovací tlak3 bar
typ pohonuManuálne
model čerpadlaPiesty

Ceny sú uvádzané vrátane DPH.Nemecký výrobca
s viac ako 70 ročnou tradíciou na svetovom trhu

Výrobca si vyhradzuje právo zmeny ceny, technických parametrov či ďalších skutočností bez predchádzajúceho upozornenia

TOPlist