Postrekovače · Akumulátorové postrekovače · 416 LI akumulátorový postrekovač

416 LI akumulátorový postrekovač

416 LI////

AKUMULÁTOROVÝ cHrbtový POSTREKOVAČ 20L - 416 LI

Pre profesionálne použitie v škôlkach, skleníkoch a v záhradníctve a krajinnej úprave: Batériový chrbtový postrekovač SOLO 416 Li je tou správnou voľbou pre intenzívnejšie vnútorné a vonkajšie použitie. Ľahké a robustné zariadenie má vysokokapacitnú lítium-iónovú batériu, ktorú je možné používať až takmer 6 hodín.

 Informácie o produkte "Bateriový batohový postrekovač 20L - 416 Li"

Batohový postrekovač SOLO 416 Li z radu Pro-Line je tichý, bez emisií a bez vibrácií. Má kompaktnú, silnú a ľahkú  lítium-iónovú batériu. Vysoká kapacita batérie vystačí na prevádzku až 6 hodín . Bezdrôtový postrekovač na batoh sa pohodlne nosí vďaka kvalitnému nosnému systému, ktorý pozostáva z polstrovaných ramenných popruhov , chrbtovej výplne a bedrového pásu.
Veľká nádoba s objemom 20 litrovje UV odolný, má označenie hladiny a extrémne široký plniaci otvor pre rýchle, bezpečné plnenie a jednoduché čistenie. Veľké veko nádoby s veľkou ovládacou rukoväťou možno rýchlo zavrieť pomocou funkcie rýchleho uvoľnenia. Akumulátorový postrekovač na batoh je možné veľmi rýchlo a bezpečne naplniť vďaka odnímateľnému veľkému nerezovému plniacemu sitku s veľmi jemnou veľkosťou ôk.
Hliníkový rúrkový rám a ochranný kryt majú praktické otváracie dvierka pre rýchly a praktický prístup k batérii, čerpadlu, potrubiam a vypúšťaniu nádrže.
Elektrické čerpadlo s 11,1 V generuje  vstrekovací tlak 2,5 alebo 4,3 bar. Tlak a výkon možno voliť v dvoch stupňoch pomocou praktického prepínača. Vrátane kvalitného manometra s ochranou proti nárazom a tlmením vibrácií.
Batériový batôžkový postrekovač je vybavený ultraľahkou 50 - 90 cm karbónovou teleskopickou tyčou , robustnou látkovou hadicou a kvalitnou, vymeniteľnou plochou tryskou. Vertikálny, stabilný držiak dýzy na nádobe umožňuje priestorovo úsporné a chránené uloženie dýzy a dýzy.

*Akumulátory a akumulátory nie sú domovým odpadom! Všimnite si prosím varovania pre správnu likvidáciu. Technický list nájdete v časti na stiahnutie pod príslušným produktom.

VLASTNOSTI PRODUKTU

  • Batohový postrekovač s lítium-iónovou batériou s objemom 20 litrov
  • tichý a bez emisií
  • Vysoká kapacita batérie pre prevádzku až takmer 6 hodín
  • Kvalitný tlakomer s ochranou proti nárazom a tlmením vibrácií
  • Vysoko kvalitný a pohodlný nosný systém
  • Tlak a aplikačnú dávku je možné zvoliť v dvoch stupňoch pomocou prepínača
  • Vysokokvalitná, vymeniteľná tryska s plochým prúdom
  • Karbónová teleskopická tyč 50-90 cm

416 LI akumulátorový postrekovač
416 LI akumulátorový postrekovač
Cena s DPH: 499,00 €

Počet: ks  
aplikáciestarostlivosť o rastliny
kapacita20L
vstrekovací tlak2,5 baru, 4,3 baru
typ pohonubalenie batérií
manipuláciaZadný prenosný
typ aplikáciestriekačky

Ceny sú uvádzané vrátane DPH.Nemecký výrobca
s viac ako 70 ročnou tradíciou na svetovom trhu

Výrobca si vyhradzuje právo zmeny ceny, technických parametrov či ďalších skutočností bez predchádzajúceho upozornenia

TOPlist